

70,67 ₴
| Вага | 0,09 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Діаметр | 104 mm |
| Глибина | 55 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 105 mm |
| Рекомендація виробника Для всього діапазону продуктів для порожніх стін, ми рекомендуємо використовувати спеціальні набори фрез (постчаються окремо). |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |