


80,90 ₴
| Відповідають стандартам | ГОСТ Р 50345-99, ТУ 2000 АГИЕ.641.235.003 |
| Номінальна напруга частотою 50 Гц, В | 230/400 |
| Номінальний струм In, А | 20 |
| Номінальна відключаюча здатність, А | 4500 |
| Напруга постійного струму, В/полюс | 48 |
| Характеристики спрацьовування електромагнітного розчіплювача | C |
| Число полюсів | 1 |
| Умови експлуатації | УХЛ4 |
| Ступінь захисту вимикача | IP 20 |
| Електрична зносостійкість, циклів В-О, не менше | 6000 |
| Механічна зносостійкість, циклів В-О, не менше | 20000 |
| Максимальний переріз проводів, що приєднуються, мм2 | 25 |
| Наявність дорогоцінних металів (срібло), г/полюс | 0,5 |
| Маса одного полюса, кг | 0,11 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 ÷ +50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.11 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 48 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 18 мм |