
375 ₴
Інфрачервоний датчик руху Feron SEN11 (LX39) - накладний, найчастіше використовується як настінний. Принцип дії датчика руху заснований на інфрачервоному випромінюванні, яке реагує на об'єкт достатньої маси та температури. У результаті подається сигнал на фотоелемент і замикається електричний ланцюг. Кут виявлення - 180, радіус охоплення - 12 м. Навантаження 1200Вт. Споживана потужність, Вт: 0.1-0.45.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 92 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кут виявлення | 180° |
| Освітленість | <3-2000Lux |
| Відстань виявлення | 12м (max 24C°) |
| Активна навантаження | 1200 Вт |
| Змішана навантаження | 300 Вт |
| Споживана потужність в робочому режимі | 0,45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,1 Вт |
| Висота установки | 1.8-2.5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут огляду | 180 град. |