
424,03 ₴
Шина нульова в корпусі e.cbs.pro. призначена для підключення одножильних та багатожильних провідників, обтиснутих наконечниками.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Максимальний струм | 125 А |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |