
1 890 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НІК-Електроніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 224 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 181 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип індикатора | Механічний |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 97 мм |