
2 295,20 ₴
Архітектура
| Кількість захищених полюсів: | 1 |
| Кількість полюсів: | 2 P |
| Тип полюса: | 1P+N |
| Крива: | C |
Функції
| Паралельно перемикання нейтралі: | так |
Основні електричні характеристики
| Номінальна вимикаюча здатність току короткого замикання: | 6 kA |
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 240 V |
| Частота: | 50 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 V |
| Максимальна рабоча напруга: | 240 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
Електричний струм
| Номінальний диференційний струм: | 30 mA |
| Номінальний струм: | 32 A |
| Сила імпульсу струму (хвиля 8/20 мкс): | 250 A |
| Потужність відключення та замикання: | 6 kA |
| min/max діапазон спрацювання термічного розчеплювача при АC: | 1,13 / 1,45 In |
| Поріг електромагнітного розчеплювача змінного струму мін./макс.: | 5 / 10 In |
| Значення струму короткого замикання 230 В 50 Гц: | 6 kA |
| Відключаюча здатність для 230В (EN 60947-2): | 6 kA |
| Відключаюча здатність для 240В (EN 60947-2): | 6 kA |
Електричний струм / температура
| Номінальний струм при -15°C: | 37,2 A |
| Номінальний струм 20 ° C: | 33,2 A |
| Номінальний струм 30 ° C: | 32 A |
| Номінальний струм при 35°C: | 31,5 A |
| Номінальний струм 40 ° C: | 31 A |
| Номінальний струм 45 ° C: | 30,5 A |
| Номінальний струм 50 ° C: | 30 A |
| Номінальний струм 55 ° C: | 29,5 A |
| Номінальний струм 60 ° C: | 29 A |
Коефіцієнт корекції струму
| Коефіцієнт корекції струму для 2-х пристроїв, розташованих поруч: | 1 |
| Коефіцієнт корекції струму для 3-х пристроїв, розташованих поруч: | 0,95 |
| Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 4 та 5 пристроїв: | 0,9 |
| Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 6 пристроїв: | 0,85 |
Потужність
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 8,3 W |
| Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: | 5,4 W |
Відключення
| Захист від помилкових спрацювань: | ні |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 2000 |
| Кількість механічних процесів: | 1000 |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 68 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35 mm |
Монтаж
| Момент затяжки: | 2,1 Нм |
Підключення
| Нижнє гвинтове з'єднання з гнучким провідником: | 1 / 16 mm² |
| Секція виходу гвинта при нерухомому дроті: | 1 / 25 mm² |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1/25 мм² |
| Поперений розріз під ’єднання при нерухомому проводі,: | 1 / 25 mm² |
| Верхнє гвинтове з'єднання з гнучким провідником: | 1 / 16 mm² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Стандарти
| Стандартний текст: | EN 61009-1 |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Тип диференційного захисту: | A |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…40 °C |
| Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Клас обмеження енергії I²t: | 3 |
| Висота: | 2000 m |
| Температура зберігання / транспортування: | -25…70 °C |
Температура
| Температура калібрування: | 30 °C |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Коммутационная износостойкость | 2000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное сечение провода | 25 кв. мм |
| Механическая износостойкость | 2000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Время-токовые характеристики | C |
| Количество модулей | 2 шт |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Нейтраль | Да |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 6000 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 240 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 30 мА |
| Тип срабатывания УЗО | Электронный |
| Условия использования | А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный ток | 0.03 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 83 мм |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная отключающая способность (Icn) (А) | 6000 |