

785,20 ₴
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 250 V
Частота: 50/60 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 250 V
Напруга кола управління постійного струму: 110 V
Операційна напруга при змнному струмі: 230 V
Електричний струм
Струм спокою: 6 mA
Номінальний струм: 16 A
Потужність
Пускова потужність, що поглинається: 25 VA
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 2,4 W
Витривалість
Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: 150000
Кількість механічних процесів: 500000
Розміри
Глибина встановленого виробу: 63 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 17,5 mm
Монтаж
Момент затяжки: 1,6 Нм
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1 - 6мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1,5 - 10 мм²
Кількість контактів: 2
Тип контактів: 2 НВ
Тип з’єднання: Гвинтовий
Обладнання
Тип реле: електромеханічний
Стандарти
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -5…40 °C
Температура зберігання / транспортування: -40…80 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Комутаційна зносостійкість | 150000 циклів |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |