
519 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 125 C1 використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях квартири, будинку. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 179 м3/год, споживання не перевищує 16 Вт на годину.
Параметр Величина
Напруга, 220
Частота струму, Гц 50
Максимальна потужність, Вт 16
Продуктивність, м3/год 179
Струм, А 0,1
Швидкість обертання, мін-1 2300
Рівень шуму з відривом 3 м, дБ(А) 44
Вага, кг 0,75
Захист, клас IP34
Розмір патрубка, мм 125
Розміри
Діаметр патрубка 125 мм
Ширина 176 мм
Висота 140 мм
Глибина 96 мм
Висота над стіною 13 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вага | 0.75 кг |
| Вимикач | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 179 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |