

71,46 ₴
| Вага | 0,05 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 138 mm |
| Висота | 68 mm |
| Глибина | 40 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 68 mm |
| Рекомендація виробника Для всього діапазону продуктів для порожніх стін, ми рекомендуємо використовувати спеціальні набори фрез (постчаються окремо). |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - F |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Жовтий |