

714 ₴
Артикул: 001101001
Назва: ECT12PT
Категорія: Щит зовнішній розподільний
Спосіб монтажу: Зовнішньої установки
Номінальна напруга (В): 400
Номінальний струм (A): 63
Ступінь захисту IP: IP 40
Кількість рядів: 1
Кількість модулів (всього / в ряду): 12 / 12
Дверцята (колір, матеріал): Plastic, transparent
Основа корпусу (матеріал, колір): Білі пластикові
Кількість клем PE / N (з'єднань): 10 / 10
Випробування розпеченим дротом: 650
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 236 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Маса | 0.95 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |