
418,30 ₴
Призначений для зовнішньої установки однофазного або трифазного лічильника електричної енергії змінного струму напругою до 380 В з метою захисту приладу від механічних пошкоджень, недопущення крадіжки електричної енергії, захисту лічильника від пилу і атмосферних опадів
Для приладів класу захисту від пошкодження електричним струмом ІІ
Ступінь захисту ящика відповідає ІР54 по ГОСТ 14254
Корпус виготовлений зі стійкого до займання матеріалу
Конструкція корпусу дозволяє зчитувати дані з лічильника через оглядове вікно, не відкриваючи кришки
Матеріал вікна - пластик УФ-стабілізований, не мутнішає із часом
Ящик має універсальні кріплення для монтажу лічильника на три гвинти-саморізи, кріплення на DIN-рейку, а також для монтажу і закріплення іншого обладнання всередині ящика (автоматичних вимикачів, гофрованої труби і кабелю)
Конструкція ящика дає можливість пломбування
Виконання ящика DOT.3-1
Тип встановлюваних лічильників 1ф, 3ф
Максимальна кількість лічильників, що встановлюються в один ящик 1
Робочий діапазон температури від -40 °С до +85 °С
Електрична міцність ізоляції не менше 4 кВ
Середній термін служби не менше 25 років
Гарантійний термін експлуатації 3 роки
Маса не більше 1,2 кг
Габаритні розміри: 280х305х117 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НІК-Електроніка |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вводів | 1 |
| Кількість виходів | 1 |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 9 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Маса | 1.2 кг |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Так |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Чорний |
| Захист | |
| Опломбування | Так |