



451,69 ₴
| Клас точності | 1 |
| Кількість тарифів | 1 |
| Частота вимірювальної мережі, Гц | 50±2,5 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Стартовий струм, мА | 10 |
| Споживана потужність послідовного ланцюгу, не більше, В * А | 0,1 |
| Передавальне число імпульсного телеметріч.виходу, імп./кВт*год | 3200 |
| Габаритні розміри, не більше, мм | 110 x 89 x 72,5 |
| Номінальна (максимальна) сила струму, А | 5(60) |
| Маса, не більше, кг | 0,35 |
| Діапазон робочих температур, ° С | від -40 до 60 |
| Тип корпусу | Р5 |
| Вимірювальних елементів | 1 |
ІНТЕРФЕЙСИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАДІЙНОСТІ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомера |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 89 мм |
| Гарантийный срок | 5 мес |
| Длина | 72.5 мм |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная рабочая температура | 60 °С |
| Максимальный ток | 60 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Тип индикатора | Механический |
| Тип подключения | Прямое |
| Ширина | 110 мм |