
3 250 ₴
Клас точності при вимірюванні активної енергії за ДСТУ EN 62053-21, ДСТУ EN 62052-11 1
Номінальна напруга, Uн,3*220/380 В
Допустимі відхилення напруги , % від Uн від мінус 20 до плюс 15
Початкова сила струму, Ist, A 0.0125
Базова сила струму, Iref, A 5
Максимальна сила струму, Iмакс, А 80
Номінальна частота, Гц 50
Чутливість, мА при вимірюванні активної енергії; 12,5
Споживана потужність:
в колах напруги, В·A (Вт); не більше 10 (2)
в колах струму (I = Iн), B·A не більше 0,05
Кількість розрядів РКІ для відображення основної інформації 6+2
Кількість розрядів РКІ для відображення довідкової інформації 8
Кількість тарифів 4
Постійна лічильника, імп/ кВт·год 8000
Міжповірочний інтервал, років 10
Діапазон температури, °C:
робочий; від мінус 40 до плюс 70
зберігання від мінус 40 до плюс 70
Відносна вологість при 30 °C, % не більше 95
Ступінь захисту IP54
Клас зовнішніх мехінічних умов М2
Клас зовнішніх електромагнітних умов E2
Габаритні розміри, мм див. рисунок 5
Маса, кг не більше 2,3
Показники надійності:
Середній термін служби до першого капітального ремонту не менше 24 років
Лічильник має середнє напрацювання на відмову, з урахуванням технічного обслуговування не менше 200 000 год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НИК-Электроника |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 212 мм |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина | 180 мм |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Максимальный ток | 80 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Номинальное напряжение | 220/380 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Тип подключения | Прямое |
| Ширина | 88.5 мм |