


1 450 ₴
| Клас точності | 1 |
| Кількість тарифів | 1 |
| Частота вимірювальної мережі, Гц | 50±2,5 |
| Номінальна напруга, В | 3×230/400В |
| Базовий (максимальний) струм, А | 5(60) |
| Споживана потужність паралельного ланцюгу, не більше, В * А (Вт) | 9,0; (0,8) |
| Споживана потужність послідовного ланцюгу, не більше, В * А | 0,1 |
| Габаритні розміри, не більше, мм | 141 x 170 x 52 |
| Маса, не більше, кг | 1 |
| Діапазон робочих температур, ° С | Від -40 до +60 |
| Тип корпусу | Р32 |
ІНТЕРФЕЙСИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАДІЙНОСТІ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомера |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 170 мм |
| Гарантийный срок | 4 мес |
| Длина | 141 мм |
| Количество тарифов | 1 |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 60 °С |
| Максимальный ток | 60 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Номинальное напряжение | 220/380 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Тип подключения | Прямое |
| Ширина | 52 мм |