

93,97 ₴
Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.1.C50, 1р, 50А, C, 4,5 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
| Артикул | s002013 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Часострумова характеристика | C |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 3 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 230/400 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 1…25 |
| Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА | 4,5 |
| Номінальний струм In, А | 50 |
| Діапазон робочих температур, °С | -30…+60 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60898-1, ДСТУ EN 60947-2 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 7 років |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 17.8 мм |