
1 225,13 ₴
Однофазний дифавтомат призначений для захисту від витоку струму, теплового навантаження та струмів короткого замикання. Відмінними рисами цієї серії є: надійність, безпека, простота при монтажі. Завдяки цьому, серія RX3 ідеально підходить для використання в житлових і невеликих комерційних будинках. Завдяки ретельно вибраним матеріалам та продуманій формі корпусу, що забезпечує циркуляцію повітря, апарати надійно захищені від перегріву.
Технічні характеристики:
– Мережа: для однофазної мережі.
– Кількість полюсів: 1P+N
- Тип: "AC".
– Номінальна напруга: 230 В
– Максимальна здатність вимикання: 6kA.
- Номінальний струм: 16А
- Номінальний відключає диференціальний струм: 30 мА
- Характеристика: C
– здатність відключення – 6000 А
- Зносостійкість: 10 000 операцій
– Розширений діапазон робочих температур: від -25 °C до +70 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |