







1 519,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Комутаційна зносостійкість | 700000 циклів |
| Максимальна температура зберігання | 55 град. |
| Маса | 64 г |
| Механічна зносостійкість | 30000000 циклів |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 17.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний час затримки | 864000 сек |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість алгоритмів роботи | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Захист від води та пилу IP | IP20 |
| Пульверизація розетки | Ні. |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Циклічний |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |