

1 014,62 ₴
| Артикул i0010004 Номінальна робоча напруга Ue, АС 600 Ізоляційна напруга (Uі), 600 Номінальна частота, Гц 50 Номінальний струм In, А 63 Струмовий захист від КЗ Im = 10In Ном. робоча вимк. здатність Ics, кА (АС 400 В) 5 Ном. гранична здатність, що відключає Icu, кА 10 Зносостійкість мех..електр., циклів В.О, не менше 8500/6000 Категорія застосування А Характеристики Магнітно-гідравлічний розчіплювач Робоче положення Вертикальне та горизонтальне з відхиленням не більше 5° Ступінь захисту, IP Корпуси вимикача - IP30, з боку контактних затискачів - IP00 Вага, кг 0,75 Діапазон робочих температур, °С -25…+40 Гарантія, місяць 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 600 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |