
28 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |