
64,94 ₴
Вилка З/К кутова каучукова IP44 Lezard 16А 106-0400-0108 чорна
| Країна виробництва: | Туреччина |
| тип обладнання: | Виделка |
| Сила струму: | 16 А |
| Напруга: | 250 В |
| Перевага: | Із заземленням |
| Вид роз'єму: | 2P + E |
| Приєднання шнура: | Бокове |
| Ступінь захисту: | IP44 |
| Номінальна частота: | 50 Hz |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал виробу: | Каучук |
| Матеріал контактної групи: | Негорючий пластик |
| Матеріал провідників (контактів): | Латунь |
| Кількість у транспортній упаковці: | 240 шт |
| Вага: | 0.056 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма контактів | Круглі |
| Введення дроти | Бічний |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Допоміжна ручка | Ні |
| Допоміжне кільце | Ні |
| Допоміжний важіль | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Нейтраль | Так |
| Заземлення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |