

85,18 ₴
Коробка розподільна з кришкою для порожніх стін KOPOS KO 97/LD_NA, пластикові лапки
Достатній простір для створення великих електричних установок. Вхідні отвори виконані з гнучкого матеріалу. Монтаж кабелю або труби проводиться виривання попередньо пресують впуск на гнучких мембран і вставити кабель або трубу в отвір. Гарантоване воздухонепроницаемость проходу, навіть якщо кабель або труба вставлена. Запобігає потік повітря через установок. Підходить для низькоенергетичних або пасивних будинках. Не треба зенкеровать край гіпсокартону в процесі установки. Подвійна нитка гвинти кріплення для швидкої установки за умови. Захищено європейського промислового дизайну товарного знака.
| Вага | 0,09 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Звукоізоляція | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Діаметр | 104 mm |
| Глибина | 55 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 105 mm |
| Рекомендація виробника Для всього діапазону продуктів для порожніх стін, ми рекомендуємо використовувати спеціальні набори фрез (постчаються окремо). |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Опис упаковки Ящики комплектуються гвинтами для гіпсокартону. - Упаковані в картон окремо |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |