

148 ₴
Коробка розподільна з кришкою для суцільних стін KOPOS KO 100 E_KA
Велика кількість вводів для установки кабелю і труб. Можна встановити несучу рейку TS 35. Пази в кутах коробки дають можливість вирівняти кришку. Для полегшення маніпуляцій з проводами можна видалити всю бічну стінку коробки.
| Вага | 0,20 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ширина | 128 mm |
| Висота | 128 mm |
| Глибина | 66 mm |
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - D |
| Стандарти | ČSN EN 60 670-1 |
| Опис упаковки - окремі коробки упаковані в термоусадочну плівку, | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |