
41,71 ₴/м
Призначено для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
| Вага | 0,11 kg/m |
| Колір | червоний |
| Матеріал | HDPE |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Instalallation temperature | -25 - 90 °C |
| Operating temperature | -55 - 90 °C |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Зовнішній діаметр | 40 mm |
| Внутрішній діаметр | 32 mm |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Мінімальний радіус вигину | 230 mm |
| Рекомендація виробника Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 |
| Ступінь захисту IP-40, якщо IP-67 використовується кільце ущільнювача |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Длина в упаковке | 50 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція | Гнучка |
| Тип труби | Гофрована |
| Упаковка | Бухта |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір | Червоний |