


108 ₴/м
КОРОБ перфорований Аско 50*50 A0070020009
| Габаритні розміри, мм: 50x50x2000 |
| Об'єм, кг: 0.005 |
| Матеріал виготовлення: ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: -5...+60 |
| Вага, кг: 1.056 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АСКО |
| Страна производитель | Китай |
| Тип системы | Короб монтажный |
| Способ установки | Накладной |
| Клеммная колодка | Нет |
| Цвет | Синий |
| Форма | Квадратная |
| Взрывозащищенное исполнение | Нет |
| Термостойкость | Нет |
| Огнестойкость | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Масса | 1.056 кг |