
23,92 ₴
РАМКА 1-а Lumina-2 WL5010 біла
Ємкість
| Кількість модулів штепсельних розеток: | 1 |
Матеріали
| Колір: | Білий |
| Колір: | білий |
| Колір RAL: | RAL 9016 Транспортний білий |
| Матеріал: | термопласт |
| Зовнішній вигляд поверхні: | глянцевий |
Розміри
| Глибина: | 10,4 mm |
| Висота: | 80 mm |
| Ширина: | 80 mm |
Монтаж
| Монтаж: | для вертикального та горизонтального монтажу |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |