
579,44 ₴
| Найменування | Механізм з клавішею |
|---|---|
| Модель/Виконання | Клавіша одинарна натискна |
| Кількість нормально розімкнутих (НР) контактів | 1 |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Номінальний струм | 10 A |
| З підсвічуванням | Так |
| Спосіб приєднання | Клема роз'ємна / Безвінтов. затиск / клема |
| Спосіб монтажу | Прихований монтаж |
| Тип монтажу/Тип кріплення | Монтажні лапки / Гвинтове кріплення |
| Матеріал | Пластик |
| Вид/марка матеріалу | Термопласт |
| Не містить галогенів (согл. EN 50267-2-2) | Так |
| Антибактеріальний | Немає |
| Колір | Бежевий |
|---|---|
| RAL-номер (аналогічний) | 1013 |
| З полем для напису | Так |
| Маркування | Символ "Дзвінок" |
| Підходить для ступеня захисту IP | IP31 |
| Ударостійкість | IK04 |
| Ширина пристроя | 71 mm |
| Висота пристрою | 71 mm |
| Глибина пристрою | 37 mm |
| Мінімальна глибина вбудованої монтажної коробки | 40 mm |
| Глибина вбудовування | 21 mm |
| Робоча температура | -5-40 °C |
| Температура зберігання | -5-40 °C |
| Тип напруги | AC |
| Частота | 50-60 Hz |
| Перетин жили | 2.5-2.5 mm² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |