
583,63 ₴
Шина нульова в корпусі e.cbs.pro. призначена для підключення одножильних та багатожильних провідників, обтиснутих наконечниками.
| Артикул | p0650006 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | Із наконечником - 1,5-6,0 * 11, 6-16 * 2, 10-16 * 2; без наконечника - 2,5-6 * 11, 10-25 * 2, 10-35 * 2 |
| Уведення | 15 |
| Максимальний робочий струм, А | 125 |
| Матеріал | Самозгасаючий пластик |
| Характеристики | Кількість шин - 4 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN 60998-1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Максимальний струм | 125 А |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |