
2 759,83 ₴
БОКС зовнішній з монтажною панеллю Білмакс IP54 БМ- 50+П 350*500*220
Габаритні розміри (шир. Х вис. Х глиб): 350 х 500 х 220 мм.
Тип монтажу - навісний.
Товщина металу - 0,8 мм.
Товщина панелі монтажної - 0,9 мм. Розміри (шир х вис) мм: 282 х 410.
Тип замка - поворотний пластиковий.
Ступінь захисту - IP54.
Кліматичне виконання У2 - для макрокліматичного району з помірним кліматом. Під навісом або в приміщенні, де умови такі самі як на відкритому повітрі, за виключенням сонячної радіації.
У комплектацію входять:
- корпус;
- двері;
- панель монтажна із оцинкованої сталі;
- зйомний люк в днищі для зручності виконання кабельних отворів з сталі товщиною 1,5 мм.;
- набір кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 350 мм |