
1 921,51 ₴
ЩИТ освітлення вбудований Білмакс IP31 Стандарт ЩО-48В 385*460*120
Габаритні розміри, мм (шир. х вис. х глиб.): 385 х 460 х 120.
Розміри ніші, мм (шир. х вис. х глиб.): 355 х 430 х 125.
Місце під автомати до 48 груп.
Вбудована конструкція.
Ступінь захисту: IP 31.
Покриття порошкове: RAL 9016.
DIN-рейка піднята від задньої стінки корпусу на 39 мм., що значно полегшує установку автоматичних вимикачів і під'єднання кабелів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Билмакс |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальный ток | 63 А |
| Степень защиты IP | 31 |
| Тип монтажа | Вмонтированный |
| Тип оборудования | Щит |
| Тип щита | Распределительный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Ширина | 385 мм |