
6 369,48 ₴
Архітектура
| Тип монтажу: | Зовнішній монтаж |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 400 B |
Напруга
| Номінальна робоча напруга постійного струму: | 1000 V DC |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Кришка, двері
| Тип закривання дверей: | Защіпка |
| Ступінь захисту IP: | 65 |
| Можливість блокування: | ні |
Матеріали
| Вага міді в виробі: | 0,214 kg |
| Колір: | Сірий графіт |
| Колір RAL: | RAL 7035 - Світло-сірий |
| Матеріал: | Полістірол (PS) |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 151 mm |
| Внутрішня глибина: | 151 mm |
| Висота встановленого виробу: | 602 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 418 mm |
| Ширина в модулях: | 18 |
| Товщина матеріалу бічної поверхні: | 2,5 mm |
Монтаж
| Підходить для вживання поза будинком: | ні |
Підключення
| Кількість вхідних кабелів: | 15 |
Обладнання
| Кількість рядів щита: | 3 |
| Кількість секцій щита: | 1 |
| Кількість рядів: | 3 |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
Стандарти
| GWT - тест дротом розжарування: | 750 °C |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Клас захисту IK від механічних ударів: | 07 |
| Захисне виконання ІР: | IP65 |
| Без галогену: | так |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…40 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 54 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |