
350,06 ₴
| Назва продукту | Resi9 MCB |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Мініатюрний вимикач |
| Додаток для пристрою | Protection |
| Опис полюсів | 1P |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| [In] номінальний струм | 50 А |
| Тип мережі | AC |
| Тип розчеплювача | Тепломагнітний |
| Код кривої | C |
| Здатність відключення | 6000 А Icn на 230 В AC 50/60 Гц у відповідності до EN/IEC 60898-1 |
| Стандарти | EN/IEC 60898-1 |
| Знак якості | EAC UA TR |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
|---|---|
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В AC 50/60 Гц |
| межа магнітного відключення | 5...10 x In AC |
| Клас обмеження | 3 в соответствии с EN/IEC 60898-1 |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 440 В AC |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Тип управління | Тумблер |
| Індикатор наявності напруги | УВІМК/ВИМК iндикатор |
| Спосіб кріплення | Затискання |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Крок 9 мм | 2 |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Глибина встановлення | 44 мм |
| Вага виробу | 120 г. |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Механічна міцність | 20000 циклы |
| Електрична зносостійкість | 10000 циклы |
| З'єднання-клеми | Термінали тунельного типу (Верх чи низ) - 1…35 мм² - Жорсткий Термінали тунельного типу (Верх чи низ) - 1…25 мм² - Гнучкий з накінечником Термінали тунельного типу (Верх чи низ) - 1…25 мм² - Гнучкий |
| Довжина зачистки дроту | 14 мм |
| Момент затягування | 3,5 Н.м |
| Захист від витоку струму | Без |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
|---|---|
| Ступінь забруднення | 2 в соответствии с EN/IEC 60898-1 |
| Категорія перенапруги | III |
| Тропікостійкість | 2 в соответствии с IEC 60068-1 |
| Відносна вологість | 95 % на 55 °C |
| Робоча температура повітря | -25…60 °C |
| Температура навколишнього повітря при зберіганні | -40…60 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.12 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 35 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |