
923,87 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.462 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 72 мм |