
2 302,43 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 40 А |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |