
1 437,70 ₴
– Пристрій захисту від імпульсних перенапруг ¦(блискавкозахист) встановлюється на введенні розподільного щита і захищає від пошкодження грозовим розрядом і аварійними стрибками напруги будь-яких чутливих до перенапруги пристроїв, зокрема електронного та IT-обладнання: телевізорів, комп'ютерів, комп'ютерів електроприладів з електронними контролерами, телефонами, факсами, системами охоронної сигналізації і т.д.
– Пристрій захисту від імпульсних перешкод, встановлений у розподільчому щиті, забезпечує ефективний захист усіх пристроїв, розташованих у радіусі до 30 метрів.
| Серія продукту | Easy9 |
| Тип виробу або компоненту | Розрядник перенапруг |
| Назва пристрою | ПЗІП Easy9 |
| Poles | 1P + N |
| Дистанційна сигналізація | Без |
| Система заземлення | TT |
| TN-S | |
| Тип пристрою роз'єднувача | Зв'язаний автоматичний вимикач на 230 В |
| Тип класу перенапруг | Тип 2 |
| Технологія перенапруг | MOV + GDT |
| Номінальний розряд струму | Звичайний режим 10 кА (N/PE) |
| Звичайний режим 10 кА (L/N) | |
| Максимальний розрядний струм | Диференційний режим 20 кА L/N |
| Диференційний режим 20 кА N/PE | |
| [Uc] максимальна безперервна робоча напруга | Диференційний режим 275 В L/N |
| Диференційний режим 275 В N/PE | |
| Максимальний [Up] рівень захисту напруги | Диференційний режим <1,3 кВ Тип 2 L/N |
| Локальна сигналізація | Зеоений та червоний Сигналізувати |
| Спосіб кріплення | Затискання |
| Монтажна опора | DIN рейка |
| Крок 9 мм | 4 |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Глибина | 66,2 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Час реакції | <= 25 ns |
| З'єднання-клеми | Термінал тунельного типу (Зворотній бік) 5…35 мм² Твердий або гнучкий |
| Момент затягування | 3,5 Н.м |
| Стандарти | IEC 61643-11 |
| Сертифікація виробу | GOST |
| EAC | |
| Ступінь захисту IP | На терміналі IP20 |
| Відносна вологість | 5…90 % |
| висота над рівнем моря | 2000 м |
| Робоча температура повітря | -5…60 °C |
| Температура навколишнього повітря при зберіганні | -5…70 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Сірий |