
1 001,51 ₴
ПРОЖЕКТОР LED+датчик Lezard IP65 20000h 50W/6500 PAL6550S чорний 4000lm
Колір чорний
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Прожектори
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 50
Колірна температура, K: 6500
Світловий потік, Лм: 4000
Датчик руху: так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lezard |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 50 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Световой поток | 4000 лм |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |