
728,51 ₴
Світильник вуличний консольний LED ALFA IP65 УЭК DKU-10D-03051 30W/5100 LDKUA0-10D-030-51
Сірий колір
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Світильник консольний
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 30
Колірна температура, K: 5100
Світловий потік, Лм: 3000
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укрелектрокомплект |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 30 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Световой поток | 3000 лм |
| Способ монтажа | На консоль |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип освещения | Консольный светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 5000K |