
885,50 ₴
Світильник вуличний консольний LED ALFA IP65 УЕК DKU-10D-05051 50W/5100 LDKUA0-10D-050-51
Сірий колір
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Світильник консольний
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 50
Колірна температура, K: 5100
Світловий потік, Лм: 5000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |