
1 509,50 ₴
Світильник вуличний консольний LED ALFA IP65 УЭК DKU-10D-10051 100W/5100 LDKUA0-10D-100-5
Сірий колір
Герметичність, IP: 65
Тип обладнання: Світильник консольний
Тип джерела світла: LED-модуль
Потужність, Вт: 100
Колірна температура, K: 5100
Світловий потік, Лм: 10000
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укрелектрокомплект |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 100 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Световой поток | 10000 лм |
| Степень защиты IP | 32 |
| Тип освещения | Консольный светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 5000K |