
950,22 ₴
ПАНЕЛЬ LED+драйвер 595*595*14 3400Lm Lezard 48W/6400K 464-LPS-60048
Виробник: Lezard
Країна: Туреччина
Країна виробництва: Китай
Висота, мм: 14мм
Довжина, мм: 595мм
Ширина, мм: 595мм
За місцем кріплення: Стельові
Спосіб монтажу: Вбудовані
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал розсіювача: Пластик
Тип світлодіода: SMD
Форм-фактор: Панель
Форма: Квадрат
Напруга: 230В
Потужність, Вт: 48Вт
Джерело світла: Світлодіод (LED)
Світловий потік, Лм: 3400Лм
Колірна температура, К: 6400К
Колір світіння: Холодний
Ступінь пиловологозахисту: IP20
Колір білий
Комплектація: З джерелом світла
Кут розсіювання світильника: 180 °
Гарантійний термін: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Потужність | 48 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3400 лм |