
125 ₴
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 36W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має довготривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна та надійна лампа, що миттєво включається та працює без мерехтіння та шуму.
Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
| Вид лампи | Світлодіодна |
| Тип лампи | T8 |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 18w |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Світловий потік | 1500lm |
| Світлова температура | 4000k |
| Розмір | 26x1200 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цвет свечения | Белый |
| Цоколь | G13 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 26 мм |
| Длина | 1200 мм |