
82 ₴
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 30W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого силікону, що не змінює свої властивості при нагріванні та тривалій експлуатації, та залишається прозорим. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Бренд | Feron |
| Формфактор | G-тип |
| Вид лампи | Світлодіодна капсульна |
| Гарантія | 1 рік |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Діммірування | Ні |
| Матеріал корпусу | Термостійкий силікон |
| Напруга | ~12в |
| Свічення | Нейтральне |
| Світловий потік, Лм | 240 |
| Потужність, Вт | 3 |
| Цоколь | G4 |
| Колірна температура | 4000k |
| Кут випромінення | 270° |
| Розмір | 10х38 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G4 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |