
80 ₴
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G9. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого пластику, що не змінює своїх якісних та естетичних характеристик в процесі експлуатації. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Бренд | Feron |
| Матеріал корпусу | Термостійкий пластик |
| Діммірування | Ні |
| Гарантія | 1 рік |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Формфактор | G-тип |
| Потужність, Вт | 4 |
| Вид лампи | Світлодіодна капсульна |
| Свічення | Нейтральне |
| Світловий потік, Лм | 320 |
| Напруга | ~230в |
| Цоколь | G9 |
| Колірна температура | 4000k |
| Кут випромінення | 270° |
| Розмір | 16х60 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G9 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |