
372 ₴
Трансформатор електронний для підключення світлодіодних стрічок 12V
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Основні характеристики
Бренд Feron
Напруга, В 12
Навантаження 60W
Сила струму 5000mA
Розмір 110х78х36 мм
Ступінь захисту IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Наявність корпусу | Да |
| Напруга вторинної обмотки | 12 В |
| Напруга первинного обмотування | 230 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип трансформатора | Знижувальний |
| Ширина | 78 мм |