

346,43 ₴
Датчик руху інфрачервоний e.sensor.pir.38.white(білий), 180°, IP20 призначений для автоматичного керування освітленням (охоронною сигналізацією, електроприладами) залежно від руху людей та інших об'єктів у зоні дії сенсора, а також залежно від рівня освітленості.
Артикул s061006
Висота установки, м 1.8 - 2.5
Гарантія, міс 12
Колір Білий
Номінальна робоча напруга Ue, В AC 220
Номінальна частота, Гц 50
Ступінь захисту, IP 20
Максимальна потужність навантаження 1200Вт
Дистанція спрацьовування макс. 12 м
Час відключення 10 сек - 7 хв (регулюється)
Діапазон робочих температур, °С -20...+40
Освітленість 3-2000LUX (регулюється)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 92 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна відстань між датчиком і централлю | 12 м |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Кут огляду | 180 град. |
| Температурний сенсор | Ні |
| Потужність | 1200 Вт |