
70,41 ₴/м
Кабель-канали з текстурою «Сосна» серії «ЕЛЕКОР» призначені для прокладання інформаційних, силових і слабкострумових електричних комунікацій у житлових приміщеннях і заміських будинках у новому будівництві та під час реконструкції.
Технічні дані:
Висота: 16 мм
Ширина: 40 мм
Довжина: 2000 мм
Корисний перетин: 475 мм²
Матеріал: Пластик
Вид або марка матеріалу: ПВХ (PVC)
Колір: Сосна
Номер кольору RAL: 1001
Спосіб або тип кріплення: Перфорація на основі
Тип кришки: Знімна
Монтажна температура: -15...+60 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Термостійкість | Ні |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Світло-коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 40 мм |