

93,97 ₴
Корпус вимикача та всі неметалеві деталі всередині вимикача виготовлені з ABS-пластику не підтримуючого горіння
Посилені контактні затискачі вимикачів мають більш високу електродинамічну стійкість.
Контактна площина нерухомого контакту вкрита композитом з срібла та графіту, знижуючим перехідний опір і теплові втрати та збільшуючим електричну зносостійкість вимикача
Ергономічний дизайн рукоятки управління запобігає зісковзуванню пальців при увімкненні/вимкненні автомату.
Всі електричні з`єднання всередині автомата виконані гнучкими мідними плетеними провідниками, що знижують ймовірність теплових деформацій при коротких замиканнях та частих повторних циклах увімкнення/вимкнення
Засувка на DIN-рейку має два фіксованних положення, що значно полегшує монтаж та демонтаж вимикача.
Артикул s002002
Кількість полюсів 1
Часострумова характеристика C
Гарантія, міс 12
Зусилля затиску контактних затискачів, Нм 3
Номінальна робоча напруга Ue, В AC 230/400
Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² 1…25
Ном. гранична вимикальна здатність Icu, кА 4,5
Номінальний струм In, А 2
Діапазон робочих температур, °С -25…+40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 17.8 мм |