



263,10 ₴
Бокс під автомат на 8 модулів від турецького бренду Lezard - призначений для захисту та управління лініями освітлення, електроприладами або частинами електричного кола. Використовується в житлових, торгових, адміністративних, офісних приміщеннях.
Має ступінь захисту ІР40 і може використовуватися тільки усередині приміщення.
Кришка щитка для автоматів Lezard виготовляється з полікарбонату, може відкриватися з обох сторін і захищає провід та модульне обладнання від попадання пилу і вологи.
Корпус виконаний з міцного АБС-пластика, а комірки для маркування з полікарбонату.
Каркас досить просто та швидко монтується, а дроти легко проводяться через отвори вгорі і внизу щита.
За способом установки - бокс врізний.
Перед вибором пристрою, потрібно заздалегідь прорахувати кількість автоматів, які передбачається встановити. Даний бокс розрахований на 8 модулів. Рекомендується брати пристрій із запасом місця на DIN-рейці, якщо в майбутньому з'являться нові прилади, а порожні місця поки закривати заглушками.
| Ширина, мм | 236 мм |
|---|---|
| Висота, мм | 182 мм |
| Глибина, мм | 92 мм |
| Вид | Щит розподільчий |
| Тип встановлення | Врізне встановлення |
| Двері | Димчасті |
| Кількість модулів | 8 |
| Клеми в комплекті | Земля / нейтраль |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місце під лічильник | Немає |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Прозорі двері | Так |
| Колір | Білий |