


2 337,61 ₴
Корпус металевий e.mbox.industrial.p.40.30.15z IP41 з монтажною панеллю (400х300х150) CP304015K
Технические характеристики| Артикул | CP304015K |
| Гарантія, міс | 12 |
| RAL | 7035 |
| Комплектація | Корпус - 1шт, Монтажна панель -1 шт, Двері з ущільнювачем -1 шт, Замок з ключем - 1 шт, Набір для підвісу - 1 шт, Пластина (фланець) для вводу кабелів з ущільнювачем - 1 шт. |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 400х300х150 |
| Ступінь захисту, IP | IP41 |
| Товщина металу монтажної панелі, мм | 0,8 |
| Товщина металу корпусу, мм | 0,8 |
| Монтаж | навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |