
607,78 ₴
| Ширина, мм | 35 |
| Довжина, мм | 69 |
| Висота, мм | 88 |
| Температура навколишнього середовища: | Робота з компенсацією -25 ... +55 °C Зберігання -40 ... +70 °C |
| Тип виконавчого елемента (робоча головка): | Тумблер |
| Перетин кабелю, що підключається: | Гнучкий 1...16 mm² Жорсткий 1...25 mm² |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Тип вхідної напруги : | AC |
| Кількість п олюсів: | 2 |
| Номінальний струм (In): | 6А |
| Номінальна частота (f): | 50 Hz |
| Номінальна робоча напруга: | acc. to IEC 60898-1 230 / 400 V AC |
| Номінальний струм короткого замикання (Icn): | (230 / 400 V AC) 4.5 kA |
| Рекомендований інструмент (викрутка): | Pozidriv 2 |
| Стандарти: | IEC 60898-1 |
| Міткі затяжки, що крутяться: | 2 N·m |
| Характеристики розчеплення : | C |
| Довжина зачистки дроту: | 12.5 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Болгарія |
| Комутаційна зносостійкість | 4000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |