
3 195,92 ₴
Архітектура
Кількість захищених полюсів: 1
Кількість полюсів: 2 P
Тип полюса: 1P+N
Крива: C
Функції
Паралельно перемикання нейтралі: так
Основні електричні характеристики
Номінальна вимикаюча здатність току короткого замикання: 6 kA
Номінальна робоча напруга змінного струму: 240 V
Частота: 50 Hz
Напруга
Номінальна напруга ізоляції: 500 V
Максимальна рабоча напруга: 240 V
Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: 4000 V
Електричний струм
Номінальний диференційний струм: 30 mA
Номінальний струм: 40 A
Сила імпульсу струму (хвиля 8/20 мкс): 250 A
Потужність відключення та замикання: 6 kA
min/max діапазон спрацювання термічного розчеплювача при АC: 1,13 / 1,45 In
Поріг електромагнітного розчеплювача змінного струму мін./макс.: 5 / 10 In
Значення струму короткого замикання 230 В 50 Гц: 6 kA
Відключаюча здатність для 230В (EN 60947-2): 6 kA
Відключаюча здатність для 240В (EN 60947-2): 6 kA
Електричний струм / температура
Номінальний струм при -15°C: 45,6 A
Номінальний струм 20 ° C: 41,3 A
Номінальний струм 30 ° C: 40 A
Номінальний струм при 35°C: 39,4 A
Номінальний струм 40 ° C: 38,8 A
Номінальний струм 45 ° C: 38,2 A
Номінальний струм 50 ° C: 37,5 A
Номінальний струм 55 ° C: 36,9 A
Номінальний струм 60 ° C: 36,2 A
Коефіцієнт корекції струму
Коефіцієнт корекції струму для 2-х пристроїв, розташованих поруч: 1
Коефіцієнт корекції струму для 3-х пристроїв, розташованих поруч: 0,95
Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 4 та 5 пристроїв: 0,9
Корегуючий коефіціент при розташуванні поруч 6 пристроїв: 0,85
Потужність
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 11,1 W
Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: 6,2 W
Відключення
Захист від помилкових спрацювань: ні
Витривалість
Електрична тривкість кількості циклів: 2000
Кількість механічних процесів: 1000
Розміри
Глибина встановленого виробу: 68 mm
Висота встановленого виробу: 83 mm
Ширина встановленого виробу: 35 mm
Монтаж
Момент затяжки: 2,1 Нм
Підключення
Нижнє гвинтове з'єднання з гнучким провідником: 1 / 16 mm²
Секція виходу гвинта при нерухомому дроті: 1 / 25 mm²
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1 - 16 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1/25 мм²
Поперений розріз під ’єднання при нерухомому проводі,: 1 / 25 mm²
Верхнє гвинтове з'єднання з гнучким провідником: 1 / 16 mm²
Тип з’єднання: Гвинтовий
Стандарти
Стандартний текст: EN 61009-1
Європейська директива WEEE: пов'язаний
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Тип диференційного захисту: A
Умови використовання
Робоча температура: -25…40 °C
Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: 2
Клас обмеження енергії I²t: 3
Висота: 2000 m
Температура зберігання / транспортування: -25…70 °C
Температура
Температура калібрування: 30 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Комутаційна зносостійкість | 1000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 2000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 40 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |